В одному з сіл Одеського району правопорушник зустрів знайомого з мотоциклом, згадав, що нібито власник транспорту заборгував йому і в якості сплати без дозволу забрав транспортний засіб,- повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.
Дії правопорушників слідчі кваліфікували за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
![](https://od.npu.gov.ua/assets/sites/od/2022/06_June/6105ce91-b497-4017-98a9-350079b0f916.jpg)
А от в Арцизі 17-річний містянин помітив запаркований біля під’їзду мопед місцевої жительки та вирішив привласнити його собі. Молодик відкотив транспорт до свого будинку і планував продати, проте поліцейські викрили його раніше.
Поліцейські повернули викрадене власникам. Слідство за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами триває.
![персональный стилист](/sti.jpg)