Унаслідок автопригоди, що сталося вчора, 8 лютого, близько 20-ї години між населеними пунктами Сарата і Новоселівка, травмувався 14-річний мотоцикліст. Попередньо слідчі територіального підрозділу поліції, які працювали на місці події, встановили, що підліток, не маючи водійського посвідчення, взяв батьків мотоцикл і допустив зіткнення з підводою, якою у попутному напрямку їхали чоловік із жінкою.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувався керманич двоколісника. Хлопця доправили до лікарні, де медики діагностували йому переломи стегна, верхньої та нижньої кінцівок. Також у нього відібрали біологічні зразки для перевірки на наявність алкоголю в організмі.
«Слідчі внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості. В рамках провадження поліцейські помістили мотоцикл на арештмайданчик та призначили низку експертиз. Слідство триває, встановлюються повні обставини автопригоди», - повідомив начальник відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Андрій Мащенко.
Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини
![поліцейські розслідують обставини дтп у білгород-дністровському районі за участю мото- та гужового транспорту поліцейські розслідують обставини дтп у білгород-дністровському районі за участю мото- та гужового транспорту](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/uploads/public/65c/60f/e30/6150f686d163111ef12310f62a7e98df.jpeg)
![персональный стилист](/sti.jpg)