Комунальники помили пам’ятник Дюку та переклали мішки навколо.
Про це повідомили в Одеській міськраді.
Пам’ятник-символ Одеси закрито мішками з піском з початку повномасштабного вторгнення Росіі в Україну. Але під впливом погодних умов мішки прийшли у непридатність.
«Дюк - це символ Одеси. Він стоїть на морських воротах нашого міста та простягає руку до тих, хто приходить із добрими намірами. Ми раді абсолютно всім гостям - всіх національностей або конфесій. Але якщо вони приходять до нас із миром. Вірю в те, що наступний рік принесе нам перемогу. І наш Дюк, як завжди, зустрічатиме гостей у мирній Одесі», - сказав мер Одеси Геннадій Труханов.
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-21.jpg)
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-22.jpg)
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-25.jpg)
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-24-2.jpg)
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-24.jpg)
![](/uploads/posts/2022-12/photo_2022-12-29_16-41-23.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)