Подія сталася цими вихідними у селі Степанівка. Правоохоронцям про неї сповістив очевидець.
Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Одеської області.
Поліцейські попередньо з’ясували, що 57-річний місцевий житель прийшов у двір до сусідки і вистрілив із незареєстрованої мисливської рушниці в її собаку. Тіло вбитої тварини чоловік забрав із собою і закопав на власному городі. Зі слів правопорушника, його поведінка була обумовлена тим, що собака нібито з'їла кількох його курей.
Відомості поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
У рамках розпочатого кримінального провадження тіло тварини та рушницю правоохоронці направили на експертні дослідження. В ході слідства буде дана оцінка всім діям чоловіка.
Триває досудове розслідування.
![](/uploads/posts/2023-02/63fdfc027946b184136250.jpg)
![](/uploads/posts/2023-02/63fdfc1a91855953126559.jpg)
![](/uploads/posts/2023-02/63fdfc2b8a618014153084.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)