Примотаний до тіла харчовою плівкою «пояс» із купюр номіналом в 1 000 гривень виявили у пункті пропуску Орлівка одеські митники під час митного контролю легкового автомобіля.
Про це повідомили в Одеській митниці.
Винахідник - один із його пасажирів, громадянин України, який повертався додому.
За фактом приховування від митного контролю 2 млн 205 тис грн митниками складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України.
Готівкові кошти вилучено.
Справу буде скеровано до суду.
Заходи проводилися за участі Ізмаїльський прикордонний загін та представників Служби безпеки України.
![](/uploads/posts/2023-03/329995171_908900773756043_573829235676166889_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-03/331534278_763399571784158_5673884269627415993_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-03/334694245_726962705555550_8894583822862870356_n.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)