З 6 по 15 травня 2023 року Управлінням гуманітарної політики Таїровської селищної ради було організовано участь закладів освіти (КЗДО «Журавлик» та Сухолиманської початкової школи Таїровської селищної ради) в проєкті Одеського регіонального офісу дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Про це повідомили у Таїровській селищній раді.
Метою проєкту є забезпечення і монтаж на вікна закладів протиуламковою плівки, яка створює надійний бар’єр від можливих пошкоджень скла і травмування учасників освітнього процесу.
![](/uploads/posts/2023-05/thumbs/346635719_956612682248424_7017235195499125185_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-05/thumbs/346106880_250144800893840_2714585739188094655_n.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)