Під керівництвом Таїровського селищного голови Тимура Хасаєва в Таїровській селищній раді відбулась чергова 32 сесія.
Про це повідомили у селищній раді.
14 вересня на сесії в Таїровській селищній раді ухвалювали наступні рішення:
- про передачу квадрокоптерів та зовнішніх акумуляторів Військовій частині.
- про затвердження Програми «Соціальний захист населення Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки.
- про внесення змін до рішення селищної ради від 26 травня 2021 року № 123 «Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».
- про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Таїровського закладу загальної середньої освіти Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області.
- про внесення змін до Комплексної програми охорони довкілля та забезпечення екологічної безпеки на території Таїровської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішеннями Таїровської селищної ради № 323-VІІI від 23.12.2021 року та № 550-VІІI від 07.02.2023 року та інші питання.
![](/uploads/posts/2023-09/thumbs/379001336_649939243898496_1913399456375221295_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-09/thumbs/379073448_649939193898501_8836732572504706571_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-09/thumbs/379339447_649939297231824_2993648693945715727_n.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)