Одеський бізнесмен Андрій Ставніцер прокоментував удар росіян по готелю «Кемпінські Одеса».
«Це був мій готель – Кемпінські Одеса. Я мріяв побудувати в Одесі красиву, сучасну прогулянкову набережну, з концертною залою (ім'я, звичайно, Жванецького), з причалом для круїзних лайнерів, з ковзанкою взимку, велодоріжками, ресторанчиками та магазинчиками», - написав він.
Бізнесмен зазначив, що цей готель не подобався йому так саме, як усім одеситам, тому він мріяв його нарешті реконструювати.
«Мріяв про це я давно, проінвестував мільйони доларів, викупив частку у приватних інвесторів і, незважаючи на війну, закривав угоду з державою.
Ініціював концесію всієї території пасажирського Морвокзалу, знайшов партнерів, які готові були зі мною інвестувати у будівництво зони, яка не поступається Барселоні чи Копенгагену. Навіть підібрав уже кілька світових урбаністів та архітекторів», - каже Андрій Ставніцер.
Підприємець обіцяє відбудувати готель.
«Все буде. Все відбудуємо. Не дочекаєтеся, тварюки. В Одесі буде так красиво, як вам ніколи не насниться у ваших кошмарах. Дякувати Богу, обійшлося без жертв», - говорить він.
![](/uploads/posts/2023-09/381885612_10160407483757572_1308055325849885482_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-09/381989971_10160407483767572_487136331468030219_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-09/382149905_10160407484027572_5487959632041350497_n.jpg)
![](/uploads/posts/2023-09/382442169_10160407484052572_7426705080926299518_n.jpg)
![персональный стилист](/sti.jpg)